Nyckelbyte

Nyckelbytet    190311

Nyckelbytet har nu påbörjats.  Ca 100 nycklar har lämnats ut.  Medlemmar som skickat eller mailat in medlemsinformationen och kopia på försäkringsbeviset har prioriterats och fått kallelse till nyckelutlämning.
Om man vill skicka in handlingarna digitalt och saknar scanner kan man fotografera den ifyllda blanketten och försäkringsbeviset, så att det framgår att det är platsens innehavare som har försäkringen.

Är det svårt att passa tider för utlämning kan nyckeln skickas i rekommenderat brev via Postnord till en kostnad av 100:-

Är man bud för någon annan ska båtplatsinnehavarens legitimation tas med.

Blanketterna skickas till Sundbyholms Hamn Ekonomisk Förening, Rinmansgatan 18, 633 46 Eskilstuna, eller lämnas i föreningens postfack på samma adress. Postfacket nås under kontorstid via entredörren längst inne i hörnet på gården.

Blanketterna kan också mailas in till föreningens kansli, mailadress  kansliet@sundbyholmshamn.se

Det här inlägget postades i Okategoriserade. Bokmärk permalänken.